MENU
Jesteś tutaj: Nasze produkty TORTY OKOLICZNOŚCIOWE TORTY IMIENINOWE

TORTY IMIENINOWE

Tradycja świętowania imienin jest wciąż bardzo żywa w naszym kraju. Uroczystość ta cieszy się w niektórych częściach Polski większym powodzeniem niż urodziny. Z okazji imienin w każdym miejscu państwa, wyprawia się codziennie tysiące imprez. Na większości z nich nie może zabraknąć wyjątkowego elementu jakim jest tort imieninowy.

Czytaj więcej...

Tradycja świętowania imienin jest wciąż bardzo żywa w naszym kraju. Uroczystość ta cieszy się w niektórych częściach Polski większym powodzeniem niż urodziny. Z okazji imienin w każdym miejscu państwa, wyprawia się codziennie tysiące imprez. Na większości z nich nie może zabraknąć wyjątkowego elementu jakim jest tort imieninowy.

Torty na imieniny – w Poznaniu dostępne są prosto spod ręki mistrza cukiernictwa

Mieszkańców Poznania i okolic, którzy planują zorganizować uroczystość, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Cukierni Pawlova. Właścicielem lokalu jest zdobywca tytułu Mistrza Świata w Cukiernictwie - Paweł Mieszała. Ciasta i torty imieninowe przygotowywane pod jego fachowym okiem cechują się niebanalnymi walorami wizualnymi oraz wybornym smakiem. Każdy kto stawał przed wyborem – ładny czy dobry, wreszcie może mieć wszystko.

Torty imieninowe Poznań - ciekawe kompozycje wizualne

Świeże torty imieninowe z Poznania, wyróżniają się misternymi kompozycjami florystycznymi, pokrywającymi wierzchnie warstwy wypieków. Mogą to być zarówno jadalne zdobienia z masy cukrowej jak i prawdziwe kwiaty! Wszystko w zależności od tego, czego życzy sobie klient. Torty imieninowe, widoczne na zdjęciach to jedynie skromne przykłady naszego kunsztu cukierniczego. Możemy je wykonać w dowolnym kolorze z dekoracją wybraną przez kupującego. Jadalne złoto? Nie ma sprawy. Tort w kształcie serca? Oczywiście. Świeże owoce lub jadalne figurki? Proszę bardzo. Ascetyczny biały tort ze skromnym topperem? Jeśli takie jest życzenie...

Brak miejsca na półśrodki

Istotną cechą tortu na imieniny, odbywające się w Poznaniu jest fakt, że wypieki są w stu procentach wynikiem manualnej pracy naszych cukierników. U nas nie ma miejsca na stosowanie półśrodków: tanich składników, gotowych baz czy wzmacniaczy smaku. Wszystkie produkty starannie dobieramy u małych dostawców, by wspierać lokalną gospodarkę. Dzięki temu każdy wypiek, który powstaje w naszej cukierni, różni się znacząco od tych produkowanych „taśmowo” w niektórych firmach.

Torty imieninowe Poznań - siła tkwi w prostocie

Tworzone w cukierni Pawlova torty imieninowe są uniwersalne. Pasują na każdą uroczystość, bez względu na płeć solenizanta. Wygląd ciast, przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ludziom młodszym i starszym. Oczywiście jeśli jest taka potrzeba. Jeśli klient sobie życzy, zrealizujemy zamówienie na tort nietuzinkowy. Najlepszym przykładem jest ciasto w kształcie serca, które na pewno mile zaskoczy solenizanta i będzie ciekawym akcentem na biesiadnym stole.

Warto być elastycznym smakowo

Każdy tort imieninowy wykonywany w naszej cukierni poddawany jest dowolnym modyfikacjom, na prośbę zamawiających. Oprócz wspomnianych kompozycji florystycznych czy koloru, zmiany mogą dotyczyć również smaku ciasta. Ktoś przecież może nie lubić czekolady lub być uczulonym na orzechy. Doskonale rozumiemy, że każdy ma inny gust, dlatego jesteśmy otwarci na rozmowę. W końcu to Państwo powinni być zadowoleni. My zawsze ucieszymy się na nowe wyzwania, bo wiemy, że naszą pracą sprawiamy radość klientom.

Zapraszamy do współpracy!

Mamy nadzieję, że jeśli istnieje potrzeba na tort na imieniny zrobiony w Poznaniu, to te stworzone w Cukierni Pawlova będą Państwa pierwszym i jedynym wyborem. Gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego. Wiemy jaki jest najlepszy przepis na sukces!

Kategorie:
Smak tortu:
Wielkość:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą