MENU

Cukiernia Kórnik

Jesteś tutaj: Cukiernia Kórnik

Jak zjeść ciasto, a nie piec ciasta? Zamówić w cukierni. Kórnik ma już możliwość zrobić to online.

Cukiernia Pawlova, dowiezie ciasta do Kórnika bez problemu. A wszystkie pyszności wykonywane są ze świeżych produktów od lokalnych przedsiębiorców. Cenicie wyroby ekologiczne i ekonomiczne? Zatem pokochacie nasze wyroby. Wykonujemy je na bazie tradycyjnych receptur, przez co smakują jak domowe wypieki mamy albo babci.

Założycielem naszej cukierni jest Paweł Mieszała. Chef jest jednym z najbardziej cenionych cukierników w Polsce. Swoje 30 letnie doświadczenie (nabyte w wielu krajach), przekazuje równie pełnym pasji pracownikom. Jest mistrzem świata w swoim fachu, który kształci kolejnych mistrzów. Dzięki temu i nasza cukiernia zdobyła mistrzowskie miano.

Dla firm z Kórnika ciasta, torty i praliny

W naszej ofercie znajdują się zarówno ciasta pełnowymiarowe, jak i monoporcje (czyli porcje dla jednej osoby). Taki rodzaj podania doskonale sprawdza się na przyjęciach i bankietach, gdy trzeba jeść na stojąco. Z chęcią wykonamy cały słodki stół, z dopasowaniem do indywidualnych potrzeb klienta. Podejmiemy się także wykonania tortu z logiem marki czy słodkich pralin na upominki.

Lody rzemieślnicze – hurtowo, detalicznie

Kto nie ochładza się w gorące dni lodami? My nie znamy takiej osoby. Wszyscy kochają lody. Nasze rzemieślnicze lody w 2019 roku zdobyły miano najlepszych w kraju. Chcielibyśmy, aby mogło ich skosztować jeszcze szersze grono ludzi, dlatego zapraszamy kawiarnie, restauracje i inne punkty zainteresowane współpracą, do kontaktu.

Cukiernia na dowóz w Kórniku

A czy można mieć ciastko i je zjeść? Nie, ale można zamówić kolejne. Z cukierni, na dowóz. Najlepiej od nas. Wystarczy wybrać odpowiednie pole na naszej stronie internetowej i oczekiwać kuriera. W drzwiach.

Torty na zamówienie. Jak torty w Kórniku to tylko z Pawlova

Skoro o zamawianiu mowa, to polecamy waszej uwadze torty. Zarówno te standardowe, dostępne na stronie, jak i na specjalne indywidualne zamówienie. W naszej cukierni (słusznie nazywanej cukiernią mistrza Polski), dbamy o każdy detal wyrabianego wypieku. Torty są zarówno pyszne jak i piękne. Takie jak chcecie. Bo uwielbiamy wasze zachwycone twarze.

Torty okolicznościowe

Torty urodzinowe – w tym szczególnym dniu dla jubilata, warto zadbać o równie szczególny tort. Chętnie wykonamy na nim dowolną dedykację, obrazek lub kształt.

Imieniny – to piękny zwyczaj, w Polsce często obchodzony. Na tę okazję świetnie sprawdzi się nasz najwyższej jakości tort. Nie wiemy czego dokładnie życzy się z okazji imienin, ale na pewno może to być „smacznego!”

Tort weselny – niejednokrotnie potrafi spędzać sen z powiek przyszłych nowożeńców. Dobór odpowiedniego, kształtu, smaku, wielkości, dekoracji… to tylko kropla decyzji w morzu ferworu przygotowań do wesela. Cukiernia Pawlova doradzi wam najlepiej jak potrafi i przygotuje spektakularny tort, który na zdjęciach będzie się godnie prezentował obok Państwa Młodych.

Torty komunijne i na chrzest – pierwsze sakramenty w życiu waszego dziecka. Zarówno dla niego, jak i dla całej rodziny, to bardzo ważne i stresujące wydarzenie. Z zaszczytem upieczemy tort na te okazje, który przy okazji zachwyci wszystkich gości.

Baby shower – młoda, a już tradycja z zachodu i okazja do spotkania z bliskimi kobietami: przyjaciółkami, siostrami. Tort od cukierni Pawlova będzie doskonałym dodatkiem do rozmów o porodzie, dzieciach i macierzyństwie. Oby tych jak najweselszych.

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą