MENU

Cukiernia Mosina

Jesteś tutaj: Cukiernia Mosina

Najlepsza pod słońcem cukiernia? Mieszkańcy Mosina znają odpowiedź

Gdybyśmy pisali bajkę, zaczęlibyśmy od słów „za górami, za lasami, niedaleko małej miejscowości zwanej Mosiną, ukryty był bardzo cenny skarb. Każdy kto go odkrył, cieszył się słodkim życiem, aż do końca swych dni”. Jak w każdej legendzie i tu jest ziarno prawdy - blisko Mosiny naprawdę znajduje się Cukiernia Pawlova. Ale nie jest ona małym skarbem, a tym z gatunku najcenniejszych. Każdy, kto kiedykolwiek spróbował wypieków naszych mistrzów cukiernictwa, wraca po więcej. Można zatem powiedzieć, że naprawdę osładzamy życie.

Cukiernia na dowóz w Mosinie

Dla tych, którzy nie mają tyle szczęścia, aby mieszkać w uroczym Luboniu (siedziba Pawlova), uruchomiliśmy tortową pocztę. Wystarczy wybrać produkt na naszej stronie internetowej, ustalić sposób dostawy, jej datę, godzinę i… niecierpliwie czekać na swoje zamówienie.

Torty – Mosina wie co dobre.

Spośród naszych tortów na zamówienie możecie wybrać:

Torty standardowe:

  • o smaku maliny, passiflory, gruszkowym, owocowym, słonego karmelu, czekolady, szarlotki, oraz orzechów z daktylami i whisky (tort dacquoise).

Torty okolicznościowe:

  • Na urodziny – stworzymy tort, który zachwyci podniebienia nawet największych niejadków, a ponadto będzie po prostu piękny. Ulubiona księżniczka Disneya? Wyścigowe auto? Postać z uniwersum Marvela? To wszystko „wyczarujemy” dla Twojego szkraba, by uczcić jego hobby w tym wyjątkowym dniu.
  • Na komunie – ciasto, które zachwyci wszystkich gości, zarówno dużych jak i małych? Mamy to. W tym wyjątkowym dniu zadbamy o szczególny charakter tortu – topper, aniołek, hostia. Co chcecie na torcie znajdziecie.
  • Torty weselne – zdajemy sobie sprawę, jak ważny dniem dla Państwa Młodych jest wesele. W ferworze waszych przygotowań możemy zagwarantować spokój. Nasz wyrób nie spędzi snu z powiek Nowożeńców i zadowoli nawet teściową.
  • Torty na chrzciny – to pierwszy sakrament w życiu waszego dziecka. Mimo, że ono samo raczej nie spróbuje swojego tortu, to warto żeby zaproszeni goście mieli co wspominać.
  • Tort na baby shower – przyjęcie jeszcze przed porodem, to być może ostatnia okazja, żeby spotkać się w tak szerokim gronie przyjaciółek. My wiemy jak zadowolić (nieraz rozkapryszone) podniebienia ciężarnych kobiet. Sekretem są naturalne składniki i niezwykłe umiejętności zdobnicze.
  • Torty na imieniny – ten zwyczaj obchodzenia dnia świętego z kalendarza, w Polsce jest wyjątkowo mocno zakorzeniony (szczególnie wśród starszych pokoleń). Warto zadbać, aby w tym dniu solenizant mógł cieszyć się wyjątkowym, spersonalizowanym tortem.
  • Torty na wszelkie inne okazje – dzień mamy, taty, babci, dziadka, dziecka… Wszystkie nasze torty tworzymy ze szczególną starannością w każdym detalu. Zachwycają nie tylko podniebienie, ale i oczy. Nie wierzycie? Zapraszamy

Gdy chce Wam się domowego ciasta, w Mosinie można je zamówić

Nie samymi tortami człowiek żyje. Czasem można też pokusić się o ciasto, deser albo monoporcje – czyli porcję wypieku dla jednej osoby. W naszej ofercie znajdziecie zarówno tradycyjne – serniki, szarlotki czy bezy jak i ich unowocześnione wersje. Nasze wyroby to najwyższa jakość i kunszt cukierniczy w zrównoważonej cenie. Pracownicy są ludźmi pełnymi pasji do zawodu i zawsze chętnie doradzą w wyborze tortu lub ciasta na każdą okazję. Zapraszamy do zakupów.

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą