MENU

Cukiernia Swarzędz

Jesteś tutaj: Cukiernia Swarzędz

Z połączenia wysokiej jakości produktów (pozyskiwanych od lokalnych przedsiębiorców), umiejętności kształtowanych pod okiem mistrza wypieków – Pawła Mieszały i tradycyjnych receptur z całego świata, może powstać tylko jedno – sukces! A sukcesem są wypieki naszej Cukierni Pawlova. Cukierni, którą Swarzędz pokocha.

Nasze surowce

Pozyskiwane od lokalnych przedsiębiorców. Są zawsze świeże, sezonowe, ekologiczne i najwyższej jakości. Pracujemy tylko na takich produktach bo wiemy, jak wielkie mają one znaczenie dla uzyskania najlepszych z możliwych wyrobów.

Cukiernia Swarzędz – doświadczony zespół

Pracownicy naszej cukierni, uczą się od najlepszego - czyli od mistrza świata wypieków - Pawła Mieszały. Chef swoje 30 letnie doświadczenie zdobywał poza granicami naszego kraju: w Belgii, Francji, Niemczech i Japonii. Stamtąd przywiózł najlepsze receptury i teraz się nimi dzieli z pracownikami równie pełnymi pasji jak On sam.

Cukiernia na dowóz w Swarzędzu

Chcielibyśmy dystrybuować nasze torty na zamówienie na całą Polskę. Na razie uszczęśliwiamy mieszkańców Poznania i okolic. Działamy na dowóz z naszą pocztą tortową. Aby zobaczyć upragnionego kuriera z ciastem (w Swarzędzu), należy złożyć zamówienie na stronie internetowej, a dalej postępować zgodnie z zamieszczonymi wskazówkami.

Torty na zamówienie Swarzędz

Wykonamy tort na każdą okoliczność:

  • Urodziny – w tej kategorii, największą popularnością cieszą się torty przypominające postacie z bajek, kolorowe, owocowe i spektakularne.
  • Imieniny – to piękna tradycja obchodzenia dnia świętego imiennika, celebrowana głównie przez starsze pokolenia, nierzadko huczniej niż urodziny. Polecamy szczególnie dla tych solenizantów, którzy oczekują niebanalnej oprawy wizualnej i wyjątkowego smaku.
  • Chrzciny – najprawdopodobniej pierwsza, większa uroczystość waszej pociechy. Mimo, że ona sama wypieku raczej nie skosztuje, to warto, aby chociaż mogła go wspominać na zdjęciach. Aby było na co popatrzeć, tort powinien być po prostu wyjątkowo piękny. Czyli od nas.
  • Komunia – pociecha już trochę urosła i swoim krytycznym podniebieniem może osobiście ocenić tort. Torty dla „komunistów” ze Swarzędza, zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta.
  • Wesele – wielki dzień z zazwyczaj równie wielkim tortem. Wystawionym na ocenę dziesiątek, jeśli nie setek gości. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza Cukiernia dostarcza najlepsze w Swarzędzu torty.
  • Baby shower – zwyczaj celebrowania przyszłego porodu w gronie przyjaciółek, który dotarł do nas z zachodu. W takim towarzystwie nie może zabraknąć słodkiej rozkoszy, jaką będzie nasz wypiek.
  • Dzień mamy, taty, babci dziadka… a także bez okazji. Każdy z naszych wypieków jest ręcznie robiony oraz zdobiony. Gwarantujemy najwyższą jakość wypieku z dbałością o najmniejsze detale. Przekonajcie się sami.

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą