MENU

Warsztaty i szkolenia

Jesteś tutaj: Warsztaty

Paweł Mieszała Chef i właściciel Cukierni Pawlova oraz Studio 44

Mistrz cukiernictwa z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. To jeden z najbardziej uznanych i cenionych cukierników w Polsce. Mistrz Polski i świata w cukiernictwie, który trzy razy brał udział w najbardziej prestiżowym konkursie, jakim jest Puchar Świata Cukierników w Lyonie. Wykładowca, szkoleniowiec, mentor, którego podopieczni osiągają sukcesy w branży.

Swoje umiejętności zdobywał na całym świecie m.in. we Francji oraz Belgii. W 2000 roku jako Mistrz Szkolący był odpowiedzialny za przygotowanie Marleny Szymaś do Mistrzostw Świata Młodych Cukierników w Lizbonie, gdzie zdobyła tytuł Mistrza Świata, a w 2002 roku, w tej samej roli, odpowiedzialny kreatywnie za przygotowanie Michała Doroszkiewicza do Mistrzostw Świata Młodych Cukierników – Poznań. W ten czas również podopieczny Pawła Mieszały zdobył tytuł Świata. W 2013 przygotowywał Mariusza Góreckiego do Mistrzostw Świata Młodych Cukierników – Rio de Janeiro. W latach 1995-2004 wykładał w Europejskiej Szkole Mistrzów „Proffesional” oraz w Akademii Zeelandia. Ponadto jest autorem albumu „Wykwintne desery polskie” patronatem pierwszej damy. W 2009 roku został uhonorowany Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

W celu nawiązaniu współpracy dot. prowadzonych szkoleń lub pokazów cukierniczych przez Pawła Mieszałe prosimy o kontakt z managerem Cukierni Pawlova oraz Studio 44 Adrianem Mieszałą tel +48 535-979-525.

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą