MENU

Cukiernia Puszczykowo

Jesteś tutaj: Cukiernia Puszczykowo

Jesteśmy cukiernią, którą stworzył prawdziwy mistrz wypieków - Paweł Mieszała. Ale zespół to nie tylko założyciel. Wszyscy pracujemy tu, ponieważ pieczenie ciast, tortów i tworzenie niebiańskich łakoci, to nasza prawdziwa pasja. Codziennie tworzymy dla was słodkości - zarówno na zamówienie jak i gotowe od ręki. Zawsze z najwyższej jakości świeżych i naturalnych produktów, od lokalnych dostawców.

Zespół cukierni

Chef naszej cukierni zdobywał umiejętności w wielu krajach: Francji, Belgii, Japonii i Niemczech. Teraz, swoje 30 letnie doświadczenie i receptury z całego świata, przekazuje nam - pracownikom, a my z największą starannością je odtwarzamy (a czasem modyfikujemy). Wszystko to, byście dostali najwyższej jakości wyroby cukiernicze, idealne pod potrzeby.

Cukiernia na dowóz w Puszczykowie

Zdajemy sobie także sprawę, że nie każdy z naszych klientów jest zmotoryzowany, a przewóz tortu w transporcie publicznym może być naprawdę sporym wyzwaniem. Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, staliśmy się cukiernią dostępną również na dowóz.

Jak działa poczta tortowa w Puszczykowie?

Aby skorzystać z możliwości dowozu wypieku, należy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej. Następnie wybrać sposób, datę, godzinę dostawy i gotowe. W określonym dniu i wygodnej dla was godzinie, nasz kurier zjawi się z wyśmienitymi wypiekami, który zamówiliście. Serdecznie zapraszamy do zakupów i do osłodzenia sobie z nami życia.

Jakie torty lubi Puszczykowo?

Torty okolicznościowe: na komunię, chrzciny, wesele, baby shower albo imieniny. Podejmiemy się stworzenia nawet najbardziej wymagającego wypieku. Każdy z nas ma wśród bliskich osobę, której nigdy nie smakował żaden tort: bo za słodki, za suchy, za mało smaczny. I tu pojawiamy się my. Nasze torty zadowolą nawet najbardziej wysublimowane podniebienie. Wygrywamy z konkurencją jakością i pasją, z którą tworzymy nasze dzieła.

Desery i monoporcje z cukierni w Puszczykowie

To świetna alternatywa dla tych z was, którzy nie są w stanie zjeść całego ciasta lub są na diecie i wybierają mniejsze porcje. To także możliwość testowania dla naszych nowych klientów, którzy bez przekonania podchodzą do wypieków z cukierni.

Uwaga! Istnieje ryzyko, że was w sobie rozkochamy.

Standardowe torty

W świetnych cenach i dla wszystkich, którzy mają ochotę na tort bez okazji. Albo dla zabieganych, którzy nie zdążyli zamówić ciasta na specjalną okazję. W naszej ofercie znajdziecie zarówno torty owocowe (malina, gruszka, słodka i orzeźwiająca passiflora) jak i czekoladowe, orzechowe, bądź ze słonym karmelem.

Ciasta, które wybiera Puszczykowo

Te od nas zawsze zachwycają smakiem. Tworząc je korzystamy z tradycyjnych receptur, które odpowiednio dopracowujemy, w efekcie czego poczujecie niebo w... ustach. Sernik, beza, szarlotka, sezonowe... Co chcecie, my mamy.

Rzemieślnicze lody,

Musimy się pochwalić. Za lody w 2019 roku otrzymaliśmy tytuł mistrza Polski. Chętnie zaopatrzymy w nie kawiarnie i restauracje. Zapraszamy do współpracy.

Imprezy firmowe i prywatne

Podejmiemy się także zaopatrzenia przyjęć prywatnych lub biznesowych, w nasze słodkie produkty. Tworzymy firmowe torty, ciasta z logiem firmy, tzw. finger food. Zapewnimy waszym gościom słodki poczęstunek najwyższej jakości.

Słodki stół

Na wesele, komunię lub chrzciny? Tego też chętnie się podejmiemy. Ofertę zawsze dobieramy do indywidualnych potrzeb klienta, żebyście byli w 100% zadowoleni w tym szczególnym dla was dniu.

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą