MENU
Jesteś tutaj: Nasze produkty TORTY OKOLICZNOŚCIOWE TORTY NA BABY SHOWER

TORTY NA BABY SHOWER

Baby shower to stosunkowo nowa moda. Jest to tradycja, która przybyła do nas zza oceanu, gdzie cieszy się niebywałą popularnością pośród przyszłych mam, oczekujących przyjścia na świat dziecka.

Czytaj więcej...

Polega na organizowaniu przyjęcia w gronie najbliższych dla nich kobiet - przede wszystkim przyjaciółek czy sióstr. Spotykają się one, aby weprzeć kobietę przed porodem, porozmawiać o ewentualnych trudnościach w pierwszych miesiącach, a także obdarować ją i maleństwo prezentami (zarówno tymi przydatnymi jak i gadżetami – pamiątkami). Zazwyczaj wystrój imprezy, a dokładniej kolor przewodni, zdradza płeć przyszłego noworodka - różowy oznacza że można spodziewać się dziewczynki, a niebieski - chłopca.

Słodka impreza w kolorach tęczy i główna atrakcja - tort na Baby Shower!

Pomieszczenie przystrojone jest już kolorowymi pomponami, girlandami, balonami i serpentynami. Czekają nieodłączne elementy takich przyjęć jak słone i słodkie przekąski, napoje bezalkoholowe, babeczki czy owoce. Udekorowanie przyjęcia może być tylko jedno - specjalny tort na baby shower. Impreza odbywa się w Poznaniu? Tym lepiej – tam siedzibę ma Cukiernia Pawlova.

Torty na Baby Shower w Poznaniu

Tort na urodziny dziecka jest symbolem świętowania nowego etapu życia w jaki wchodzi przyszła matka. Udekorowany jest zazwyczaj w kolorach nawiązujących do płci dziecka, a całokształtu dopełniają toppery bądź przepiękne figurki z masy cukrowej: misie, kokardki, bociany, buciki, stópki, motyki i tym podobne. Aby sprawić, żeby słodkie dzieło sztuki nabrało świeżości, można przystroić je również żywymi kwiatami lub owocami. Reszta dekoracji bywa zazwyczaj fantazyjna: kolorowe, drobne cukiereczki, beziki czy różyczki. Z dekoracją na tę uroczystość można naprawdę poszaleć!

Torty te posiadają szeroką gamę smakową - idealną zarówno dla wielbicieli czekolady, jak i owoców takich jak maliny czy gruszki. Cukiernicy dokładnie wiedzą jak łączyć smaki, by każda z pań poprosiła o dokładkę. Trzeba pamiętać, że jest opcja zamówienia deseru o określonej wielkości. Tak, aby wystarczyło dla wszystkich uczestników przyjęcia.

Personalizowane torty na Baby Shower - Poznań

Ciekawą opcją jest personalizowanie tortów - czyli dodawanie topperów z imieniem dziecka bądź odręczne, ozdobne umieszczenie go na górze deseru. Można tak zrobić w przypadku, gdy rodzice zdecydowali się już na imię dla swojej pociechy i podzielili swoim wyborem z najbliższymi. Zdarza się jednak, że przyszła matka nie zna lub nie chce zdradzić płci dziecka. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarówno wystrój jak i torty baby shower miały neutralne kolory. Mogą wtedy zawierać elementy nawiązujące do noworodka, jednak nie w różu czy niebieskim, lecz przykładowo w bieli, zieleni bądź żółci.

Torty na Baby Shower? Nie tylko!

Ogromną korzyścią jest to, że tort na baby shower zakupiony z dowozem do Poznania, może posłużyć również jako tort np. na urodziny dziecka. Jego indywidualnie przygotowana dekoracja sprawdzi się idealnie dla małych chłopców lub dziewczynek. Wystarczy dodać kolorową świeczkę z cyfrą symbolizującą wiek dziecka, do osobiście wybranych dekoracji z masy cukrowej. Świetnie sprawdzi się także spersonalizowany topper. W tym wypadku również możliwy jest dobór smaków, tak by zachwyciły każdego gościa.

Kategorie:
Smak tortu:
Wielkość:
Sortuj:
Na stronie:

JAKOŚĆ

Nasze wyroby tworzymy z naturalnych surowców i z najwyższej jakości produktów. Często wybieramy lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu nasze wyroby są ekologiczne.

RECEPTURY

Dobry produkt, umiejętności i receptura to sukces! Nasze receptury pochodzą z całego świata, pamiętając również o klasykach kuchni polskiej.

DOŚWIADCZENIE

Nasz chef jest cukiernikiem od ponad 30 lat. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywał we Francji, Belgii, Niemczech czy Japonii. Wiedzę teraz przekazuje swoim pracownikom.

CENA

Stać Cię na jakość! Nasze wyroby cukiernicze to przede wszystkim jakość, którą proponujemy w świetnej cenie.

LUDZIE

Nasza firma to ludzie. Zarówno klienci, jak i nasza załoga, która pełna pasji tworzy dla Was wyroby każdego dnia.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Sklepy internetowe z Donetą